• Vývoj počtu dětí na ZŠ – škola se bude rozšiřovat

  V tabulce si můžete prohlédnout odhad vývoje počt udětí na ZŠ včetně dětí z okolních obcí. Již v nejbližších letech bude škola stačit kapacitně sotva pro děti Šlapanic a město by tak muselo začít odmítat v první řadě přespolní děti.

  Z toho důvodu město Šlapanice společně se starosty okolních měst podepsalo memorandum o společném podílu na rozšíření ZŠ o 1 pavilon – ten by se měl vybudovat vedle stávajícího hřiště (plocha skate areálu) společně s halou pro sporty. Tím by se zároveň zvýšila i kapacita pro sportovní oddíly, která je ve Šlapanicích velmi nedostatečná.

   

  Stáhnout (PDF, 244KB)

  Stáhnout (PDF, 81KB)

2 komentářů

 1. Matějík says: 9.1.2018 at 11.23

  Dobrý den,
  nový pavilon školy bude vybudován vedle skate areálu nebo na ploše skate areálu? Pokud na ploše, počítá se s vybudováním nového skate areálu někde jinde ve Šlapanicích?
  M

  • Michaela Trněná says: 9.1.2018 at 20.24

   Dobrý den, zabrána by musela být plocha skate parku. V tom případě by se hledalo nové místo pro skate park. Aktuálně se ale bavíme o studii proveditelnosti a hledání finančních prostředků na realizaci. Tedy minimálně rok, než se začne něco dít. S pozdravem M. Trněná

Komentáře jsou nyní uzavřeny.