• Vzpomínky na minulost – poslanec Klaška hrozí zánikem samostatnosti Šlapanic

  Je prázdninové období a tedy prostor pro malé odlehčení – připomeňme si vystoupení bývalého starosty Šlapanic p.Klašky v reportáži ČT (8:06) – ZDE.

   

  Makroekonomický odborník KDU-ČSL se obává, že Šlapanice mohou ztratit svou samostatnost, pokud se neuskuteční průmyslová zóna. Město údajně nebude schopno dostát potřebám občanů. Dnes již má KDU-ČSL jiné starosti – co bude se 100 mil.Kč, které má město k dispozici.

   

  Tak nevím – nejdou tyto informace nějak proti sobě?

   

2 komentářů

 1. Pavel Krček says: 8.7.2016 at 15.11

  Nutno ale zase podotknout, že těch sto miliónů asi nebude úplně jen vaše zásluha, ne? 😉

  Stejně tak se divit, že se opozice zajímá jaké máte plány s městskými penězi… To mi taky připadá trošku směšné 🙂

  • Pavel Zmeškal says: 9.7.2016 at 12.09

   Možná jsme se asi nepochopili. Vůbec netvrdím, že cash je zásluhou jen ČŠ, myslím, že se na tomto výsledku podílelo jak minulé vedení, tak i současné. Stejně tak je dle mého názoru v pořádku, že se opozice zajímá co se bude dít s hotovými financemi.
   Při psaní příspěvku jsem se podivoval nad jinými věcmi:
   – poslanec Klaška hrozil ztrátou samostatnosti Šlapanic při nerealizaci zóny a nyní neřekne ani slovo o tom, že Šlapanice mají nyní zdravé finance. Trochu rozpor, nemyslíte?
   – že takový blábol vyřkne člověk, který se dnes prezentuje jako ekonomický odborník KDU, který na to nemá žádné solidní ekonomické vzdělání (jímá mne hrůza, když o státních věcech rozhodují diletanti, kteří nemají potřebné znalosti)
   – a jako poslední je duch” tohoto článku – je v pořádku, že se opozice o tyto věci zajímá, jenže zastupitelé KDU velice dobře vědí, že město momentálně stojí před rozhodováním o koupi ICECu, což ovlivní finance Šlapanic na další desítky let. Tak proč potom údiv?

Komentáře jsou nyní uzavřeny.