• Článek “Nebe a dudy” – jak to vlastně dopadlo?

  Jistě jste někteří z vás zaregistrovali leták KDU-ČSL “Nebe a dudy” a také velkou diskusi na fb KDU-ČSL či našem webu (ZDE). Vzhledem k velmi rozporným názorům zastánců informací v letáku a jejich odpůrců, jsme se pokusili uváděné informace uvést na pravou míru.

   

  Požádali jsme p.Horákovou, asistentku poslance p.Klašky o názor na tyto 2 otázky:

  1. v časopise jste tvrdili, že město odmítlo zveřejnit článek p.Klašky o dopravě. Můžete mi prosím zaslat podklad, kde bylo toto zrušení uvedeno?
  2. dále jste tvrdili, že město se v posledním vydání ŠZ chlubí projekty bývalého vedení – můžete prosím uvést, kde konkrétně se o tomto mluví a uvádí se, že koalice dokončila své projekty?

  Třetí téma (článek o financování) jsme neotevřeli, protože zde jde o rozdílný názor na pravidla publikování (co to vlastně je ilustrační foto).

   

  Jak to dopadlo?

  Mail p.Horákové šel 25.3. (připomenutí pak 30.3.) bez jakékoli reakce či odpovědi – bohužel p.Klaška odmítl dokázat své tvrzení. Škoda, snad se ještě ozve.

   

  P.S. Abychom upřesnili naše informace na pravou míru – leták KDU-ČSL netvrdí přímo, že se stávající koalice chlubí projekty bývalého vedení (toto sdělení se objevuje až při fb diskusi). Informace v letáku to pouze naznačuje a předjímá.

   

1 komentář

 1. Zdena Pernicová says: 11.4.2016 at 20.21

  Všichni si pamatujeme nabubřelé články bývalého starosty, zabraly čtvrtinu Zpravodaje. Byly to samé chvály na jeho činnost. Už je konečně pokoj, ale jak je vidět, tam mu to moc schází a tak aspoň na nynější vedení kydá hnůj. Myslím,že si každý udělá svůj úsudek a nikdo nám nemusí říkat, co si máme myslet.

Komentáře jsou nyní uzavřeny.