• 15.RM – odvolání ředitele ZŠ, p.Skočovského

  15.schůze RM ((15.4.2015) projednala a schválila odvolání p.Skočovského, ředitele místní ZŠ.

  Udělala tak na popud posledních událostí, kterých jsme byli ve škole svědky – a poslední kapkou asi byla petice pracovníků ZŠ na jeho odvolání. Nemůžeme tady hodnotit působení p.Skočovského, nejsme pracovníci školy, ani děti a nejsme ani členy vedení města, abychom získali zkušenost z jednání s p.ředitelem – rozhodování RM asi nebylo jednoduché.

  Co dodat?

  – snad jen připomenout, že o způsobech jednání p.Skočovského se dali usuzovat z jeho předchozího působení na ZŠ v Brně – Židenicích. Na internetu najdete řadu příspěvků k této kauze – připomeňme si tuto situaci:

  – ČT 24  –ZDE

  – informace odboru pracovníků ve školství – ZDE

  – diskuse občanů s exprimátorem Onderkou – ZDE

   

   

4 komentářů

 1. Vater Michael says: 20.4.2015 at 16.15

  Tato věta je česky?

  – snad jen připomenout, že o způsobech jednání p.Skočovského se dali usuzovat z jeho předchozího působení na ZŠ v Brně – Židenicích.

  Pane Zmeškale, váš písemný projev je ubohý! Doplňte si učivo českého jazyka pro pátou třídu základní školy.

 2. Pavel Zmeškal says: 20.4.2015 at 19.33

  Děkuji za upozornění, že jsem se dopustil překlepu.

 3. Vater Michal says: 21.4.2015 at 4.50

  Ne pane Zmeškale, nejde jenom o ten překlep. Váš celkový písemný projev, plný jakýchsi pomlček a zkratek, je katastrofální. Doporučuji vám, když už děláte tiskového mluvčího, doplňte si vzdělání. Věřím, že nějaký víkendový kurz českého jazyka by pomohl nejen vám, ale i vašemu hnutí. A taky bych vám doporučil, než něco někam dáte, přečtěte si to po sobě nejmíň třikrát. Zjistíte pak, že některé vaše věty nedávají vůbec žádný smysl.

 4. Pavel Zmeškal says: 22.4.2015 at 9.10

  Hnutí ANO filosofuje na svém fb profilu, kdo vlastně vede město, když se zde nevyjadřuji konkrétně k důvodům odvolání p.Skočovského. Vzhledem k tomu, že mi p.Sova neumožňuje na jejich profilu komentovat jejich příspěvky, učiním tak touto cestou pro vysvětlení případným zájemcům – konkrétní důvody a informace o průběhu odvolání p.Skočovského ví pouze členové RM a pouze oni jsou dle mého názoru odpovědni poskytovat tyto informace nezkresleně, pokud se jich na to někdo zeptá. A pokud nejsem ani rodič, ani dítě ze školy, ani člen vedení či jinak osobně zainteresován na této kause, těžko se k ní mohu vyjadřovat bez konkrétních faktů.
  Já osobně u těchto diskusí nebyl a z toho důvodu tady ani nemohu spekulovat o něčem, u čeho jsem nebyl.
  Pokud tento rozdíl nechápe pisatel článku ANO, věřím, že toto pochopí jiní čtenáři našeho příspěvku.

Komentáře jsou nyní uzavřeny.