• Demokracie v podání “ANO Šlapanice”

  Z různých ohlasů vím, že jste někteří z vás zaregistrovali diskusi na fb profilech ČŠ, ANO a na webu ČŠ, kterou jsem vedl s p.Sovou, předsedou MO ANO Šlapanice (např.ZDE viz diskuse pod příspěvkem), kde mi p.Sova mimojiné navrhl, abych odstoupil z Komise pr otisk, protože jsem udělal gramatickou chybu na webu.

  Dával jsem si vždy pozor, abych pouze reagoval – v případě, kdy p.Sova buď bezdůvodně napadal nebo urážel, ať už ČŠ nebo mou osobu. Snažil jsem se vyhnout tomu, abych jako první zavdával zbytečným a urážlivým diskusím. Tyto diskuse vyvrcholili mým otevřeným dopisem členům ANO (ZDE), který následoval po sprostém vyjadřování jejich předsedy, p.Sovy na mou osobu.

  Jaký je z toho závěr?

  FB profil ANO má klid – stal jsem se “nežádoucí osobou” a zamezili mi možnost zapojit se do diskuse na fb profilu ANO a reagovat tak na případné útoky a urážky p.Sovy. Navíc vymazali veškeré mé příspěvky, kde byl vidět styl jednání p.Sovy.

  Zajímavá ukázka, jak může zacházet ANO s lidmi, kteří diskutují- pro ANO –  nevhodným způsobem. A to jsem si bláhově myslel, že “zákaz publikování příspvků s politickým podtextem” (který vydalo minulé vedení obce) už nemůže nic překonat. Myslím, že se ještě můžeme těšit na zajímavé projevy.

   

   

Komentáře jsou uzavřeny.