• 1.zasedání ZM – je nutný komentář?

  Ve středu 17.12.2014 se konalo 1.zasedání ZM – stručný komentář si můžete již od pátku přečíst na městském webu – zde.

  Věříme, že jde o posun v informovanosti – a stane se pravidlem, že krátce po jednání ZM se občané dozví “neúřední” formou základní informace.

  Zde předkládáme už jen různé postřehy, které se do oficiální informace nevešly:

  P.Novák (zastupitel ČSSD) upozornil, že se v rozpočtu na r.2015 nepočítá s částkou 4mil. na čističku na skládce. Požadavek rozumný – co je k nepochopení, že nikdo z úřadu ani p.Novák neinformoval při tvorbě rozpočtu o této plánované investici. Jak je to možné?

  Padla také informace, že CTP dodnes nezaplatilo sponzorský dar na kalendář 2013.

  P.exstarosta Klaška se ohradil proti článku na webu ČŠ (zde), že zanechal prázdné skříně nové starostce. Informoval o všech projektech, které jsou dokončeny případně rozjeté. A má pravdu – co ovšem je zvláštní a na co poukazujeme je fakt, že toto předání trvalo 90 minut. P.exstarosta předal 12 projektů a veškerou agendu starostování za 90 minut. Je to v pořádku?

  A na závěr?

  Zasedání trvalo necelé 2 hodiny – to je potěšující, že tak krátce. Opozice to hodnotí “díky konstruktivní práci opozice” – my věříme, že to bylo i díky dobře připraveným podkladům – např. Finanční výbor schválil návrh rozpočtu napříč všemi stranami jednomyslně.

2 komentářů

 1. Tomáš Sova says: 27.12.2014 at 18.07

  Dobrý den pane Zmeškale, na zastupitelstvu lépe poslouchejte. Čistička není za 5 mil. ( to je celková rezerva rozpočtu města), ale za cca 4 mil. Kč. Děkuji , že to opravíte .Bohužel se nejedná ve Vašem případě o ojedinělý omyl.
  S úctou Váš kolega

  Tomáš Sova

  • Pavel Zmeškal says: 27.12.2014 at 18.12

   Dobrý den.
   Děkujeme za upozornění – jsme rádi, že občané čtou pečlivě naše zprávy a upozorňují nás na případné chyby.

Komentáře jsou nyní uzavřeny.