V Archiv
  • Zastupitelé ČŠ se distancují od sprostého chování p.Střechovského.

    Zastupitelé za Čisté Šlapanice se touto cestou veřejně distancují od způsobu vyjadřování , který se objevil a přetrvává ve společném mailovém adresáři zastupitelů města Šlapanice. Tento seznam adres je používán ke komunikaci mezi zastupiteli (zasílání zápisů zastupitelstva, rady města, názorová diskuze apod.).

    Bohužel se v něm dlouhodobě objevovaly a stále objevují osobní a nevybíravé útoky ze strany J. Střechovského (Zdravý rozum, nově ANO) vůči jiným zastupitelům či stranám. Pan Střechovský není schopen věcné argumentace a ve svých mailech buď napadá nebo dokonce sprostě uráží ostatní zastupitele.  Výrazy jako „choď se vyblít se svými nesmysly…,  budu se s tebou bavit jako s hnojem,  tváří se debilně, nevidím rozdíl mezi hnojem a Čistými Šlapanicemi …“ nepatří do mailové komunikace zastupitelstva města.

    Současně vyslovujeme politování nad tím, že se proti tomuto opakovanému způsobu vyjadřování a urážkám dokonce ani na přímou žádost neohradil či nevymezil starosta města Jaroslav Klaška, KDU-ČSL. Je nejvyšším, voleným představitelem zastupitelstva a pokud nechává tento způsob vyjadřování v zastupitelstvu úmyslně bez povšimnutí a reakce, je to i jeho vizitka. Podle zastupitelů Čistých Šlapanic tato úroveň komunikace do zastupitelstva města, nejvyššího demokraticky voleného orgánu města nepatří.

    Zastupitelé za SNK Čisté Šlapanice – Jiří Kopeček, Karel Tesařík, Michaela Trněná, Pavel Zmeškal

Komentáře jsou uzavřeny.