V Volby
 • Podpásový předvolební boj starosty začal – starosta nerespektuje ani rozhodnutí soudu.

  Starosta Klaška na svém facebookovém profilu zveřejnil informace ke stavu přípravy dalšího supermarketu ve Šlapanicích. Zde mimojiné opakovaně naznačuje, že za zrušením záměru Lídlu by mohlo stát naše sdružení Čisté Šlapanice.

  Z toho důvodu musíme veřejně znovu oznámit, že Čisté Šlapanice vždy podporovaly výstavbu  supermarketu nebo další možnosti nakupování ve Šlapanicích.

  O tom, že se Čisté Šlapanice nijak neangažovaly v kauze Lidl, svědčí i soudní rozhodnutí, na jehož základě muselo město již před 3 lety otisknout ve Zpravodaji (č.2-2011, str.5) naši tiskovou odpověď jako reakci na dezinformace vedení města k Čistým Šlapanicím a Lidlu.

  Předtím jsme starostovi opakovaně nabídli písemné důkazy, kde je prokázáno, že OS Čisté Šlapanice žádným způsobem nespolupracuje se zmíněným sdružením Vulpes polar – starosta tyto důkazy odmítl shlédnout.

  Rozhodnutím soudu jsme považovali celou kauzu za vysvětlenou a uzavřenou. Bohužel ale musíme vyslovit politování nad tím, že se starosta a poslanec J. Klaška uchyluje k podpásovému jednání, které je možná obvyklé v parlamentních prostorách, ale nemá nic společného se slušným chováním řadového občana a poukazuje především na to, jak urputně se starosta snaží udržet svůj post a moc KDU ve Šlapanicích.

  Za Čisté Šlapanice

  Pavel Zmeškal

Komentáře jsou uzavřeny.