• Co to je “volební seriál”?

  Od minulých voleb – kdy jsme díky voličům získali 4 mandáty v Zastupitelstvu města – jsme měli možnost se podstatně více seznámit s realitou vedení obce než tomu bylo z pozice “občanského sdružení”.

  Tyto naše zkušenosti se způsobem vedení města jsou bohužel často negativní. Vnímáme, že se ve Šlapanicích podařilo v tomto volebním období realizovat celá řada projektů a vybudovat řadu nových věcí. Na druhé straně jsme byli také svědky tvrdé cenzury, nerespektování názorů opozice a dnes už i víme, že nedostatky, které nechce radnice ukázat se k občanovi nedostanou.

  Náš volební program budeme zveřejňovat postupně – najdete jej zde.

  Pro lepší informovanost našich příznivců i všech občanů Šlapanic a Bedřichovic začínáme vydávat “VOLEBNÍ SERIÁL”. Co můžete čekat?

  1. Každý týden v pondělí bude zveřejněn 1 díl seriálu – vždy k určité části volebního programu

  2. Postupně tak obsáhneme všechny témata našeho volebního programu

  3. Každý díl obsahuje náš pohled “jak vidíme dnešní situaci” a následně vám představíme naše návrhy, jak chceme tuto situaci řešit

  4. Jednotlivé díly připravují členové Čistých Šlapanic podle toho za jakou oblast kdo odpovídá

  Pokud nechcete stále zkoumat co je nového na našem volebním webu, přihlaste se k odběru novinek. Respektujeme vaše soukromí, a proto vás nechceme stále bombardovat mnoha informacemi – novinky bude dostávat max.1x týdně do termínu konání voleb, tj.10.října 2014.

  Konkrétní a jasné informace přeje tým Čistých Šlapanic.

   

   

Komentáře jsou uzavřeny.