V Archiv
 • Nekonečný seriál aneb vysílání jednání ZM

  Na včerejším jednání ZM byl opět předkládán návrh ČŠ na zajištění veřejného vysílání jednání ZM. Výsledek dopadl jako obvykle – koalice s tímto návrhem nesouhlasila. Co je na tomto evergreenu zajímavé tentokrát?

  – v návrhu bylo sděleno, že pominuly právní důvody nevysílání jednání ZM – což byl hlavní a jediný důvod, proč před 2 lety koalice zrušila veřejné vysílání

  – 3 občané se postupně ptali, proč koalice nesouhlasí s vysíláním – odpověď byla vždy stejná – TICHO – bez jediného slova. Koaliční zastupitelé bohužel nemají ani tolik odvahy, aby se postavili slovně za svůj názor a řekli ho občanům do očí.

  Za zmínku stojí ještě některé reakce našeho vzoru ve slušném chování p.Zycháčka:

  – na výše uvedený dotaz mladé občanky zareagoval slovy “odpovím vám až budete starší”. Je škoda, že p.Zycháček nemá rozumnější argumenty než poukazovat na nezralost mladých občanů a že vzhledem k jeho vyššímu věku neprokazuje více moudrosti.

  – na dotaz p.Kopečka, proč město nenabídlo ČŠ nástěnku, které o to dříve opakovaně žádalo a město nyní realizovalo nové nástěnky. Reakce p.Zycháčka? Nástěnku nám nabídnou, jakmile přestaneme lhát (myšleno ČŠ ve své nástěnce na Nádražní).

  “No comment”

   

   

Komentáře jsou uzavřeny.