V Archiv
 • Poslanec Klaška: Budu i nadále starostou?

  Jeho rakci si můžete přečíst na facebooku:

  Aktuálně – Starosta města Šlapanice dementuje zprávy, které občané zachytili v mediích:
  „Jednou z myšlenek, které rád cituji je, že se z boje neutíká. V tomto směru chci odpovědět na mě často kladenou otázku, zda budu kombinovat obě funkce (starosty a poslance). Nejprve musím dokončit 14 projektů v různé fázi rozpracovanosti v úhrnné hodnotě cca 185 mil. Kč, na které jsme získali dotaci v úhrnné výši 70 mil. Kč. Jsou to např. rekonstrukce ZŠ a sanace nestabilního svahu, na němž je postavena; rekonstrukce venkovního sp. areálu ZŠ, náves Bedřichovice – Bedřichovice nad Temží; rekonstrukce ul. Čechovy atd.

  Současně bych chtěl najít svého nástupce – pokračovatele, který svým osobitým způsobem, ale ve vytyčeném směru bude pokračovat a já se budu moci věnovat práci ve sněmovně a nadále pomáhat Šlapanicku. Život politický je kratší než život občanský a právě proto bych rád dostál svému heslu „Zodpovědnost, pracovitost s výsledky“.

  Poznámka ČŠ – co dodat?

  Určitě se p.Klaškovi povedl úspěch. Bohužel ale když si představím jeho kroky (např.cenzura) i na celsotátní úrovni, tak se spíše bojím.

  Dobrý manažer se pozná mimojiné podle toho, že má komu předat svou práci – a jenom doufejme, že se někdo jako nástupce ve Šlapanicích najde. Trochu se bojím, že tak schopného starosta nenajde a bude pokračovat. Ale třeba příjemně překvapí.

  A co si myslí jinde o souběhu více povolání? Přečtěte si zde

Komentáře jsou uzavřeny.