V Archiv
 • Veřejné projednání územního plánu – 23.1. (průmyslová zóna je tu znovu !!!)

  Upozorňujeme na veřejné projednání konceptu nového územního plánu, které proběhne již příští středu 23. 1. 2013 od 16.00 v zasedací místnosti MěÚ Šlapanice.

  KOALICE NEPLNÍ SVÉ VOLEBNÍ SLIBY – poté, co v roce 2010 více jak 2500 občanů vyjádřilo svůj nesouhlas s obří průmyslovou zónou v petici, slíbilo vedení obce i investor CTP, že zóna bude poloviční. Vydali několik letáků, ve kterých občany přesvědčovali o zmenšení zóny. Pokud vůbec někdo těmto slibům věřil, může se nyní na vlastní oči přesvědčit, jak  starosta J. Klaška (KDU)  a místostarosta P. Horák (TOP09) neváhají pošlapat své sliby.

  Vedení Šlapanic se chystá salámovou metodou zrealizovat celou plochu průmyslové zóny!

  Stačí se podívat na návrh, aby každý pochopil, že pokud se zrealizuje zástavba všech navrhovaných průmyslových ploch, staneme se průmyslovou noclehárnou.

  Co vede představitele naší obce, aby proti svým vlastním občanům realizovali záměr, který ze Šlapanic udělá průmyslové předměstí Brna? Možná že budou mít Šlapanice víc peněz než teď a určitě tu budou lidé, kteří budou velmi rádi o těchto penězích rozhodovat.  Kdo z  nás ale bude chtít bydlet v industriální zóně?

  Účastněte se spolu s námi na projednávání územního plánu.
  Sledujte naše stránky,  zveřejníme zde připomínky ke konceptu ÚP, jakmile budou připraveny.

2 komentářů

 1. Hana Kašpaříková says: 23.1.2013 at 8.46

  Zdravím,

  u obrázku máte špatné datum (19. ledna 2013), jestli se nemýlím. Aby to lidi nemátlo 🙂

  • Pavel Zmeškal says: 23.1.2013 at 9.23

   Děkujeme za upozornění – datum u obrázku je datum, kdy se pořídil příspěvek vč.obrázku, ale pravdou je, že to působí zmatečně. Zkusíme s tím ěnco udělat.
   Pavel Zmeškal

Komentáře jsou nyní uzavřeny.