V Archiv
 • Prodej pozemků pod budoucí zónou a nejen tam!

  Rada města připravuje na žádost firmy CTP Invest prodej obecních pozemků, na kterých se podle slibů starosty Klašky a jednatele firmy CTP Invest R. Vosse nemá stavět.

  Na úředních deskách Města Šlapanice byl 5.1. zveřejněn záměr Města odprodat městské pozemky, záměr 3/2011. Pod nenápadnými čísly parcel se přitom skrývají možná lukrativní pozemky v místech budoucí průmyslové zóny CTPark Brno South.

  Najdou jiného zájemce než firmu CTP?  A jaká bude nabídnuta cena? Opět 600,-Kč za metr čtvereční?

  Nabízeny (a požadovány firmou CTP viz zápis 2.RM2010 ) jsou přitom i pozemky, které firma CTP slíbila vynechat ze svých plánů na realizaci průmyslové zóny. Jsou to ty samé pozemky, o kterých se obec s CTP dohodly, že na nich zóna nebude. Copak se tu tedy odehrává?

  Firma CTP chce koupit pozemky, o které vlastně nemá zájem. Město Šlapanice nabízí prodej městských pozemků, aniž by mělo představu o tom, co se v daných místech bude v budoucnu odehrávat.

  Anebo je všechno jinak. A firma CTP se začíná věnovat obchodu s pozemky a vedení Města Šlapanice je jedno, co se bude dít na jeho katastru a sliby dané občanům a zastupitelům jsou jen sliby. Anebo…že by někdo občanům vysvětlil, co se děje?

Komentáře jsou uzavřeny.