V Archiv
 • Město Šlapanice oficiálně ohlásilo novou koalici

  Na stránkách Infokanálu Města Šlapanice se objevilo oznámení o uzavřené koalici mezi KDU-ČSL, TOP09 a ČSSD (viz zde).

  Současně na stránkách Města můžete najít i oznámení o složení Zastupitelstva Šlapanice (zde). Sdružení nezávislých kandidátů Čisté Šlapanice se tak ocitá v opozici, odkud ale doufáme i tak být schopni jako zastupitelé občanů zastupovat jejich zájmy.

  Naši zastupitelé jsou: Milan Pernica, Jiří Kopeček, Karel Tesařík a Michaela Trněná. Se svými podněty se na ně můžete obracet už nyní na: ciste.slapanice@seznam.cz.

  Poznámky:

  • Je třeba podotknout, že Čisté Šlapanice nabídly také spolu s Nezávislými 2010 vytvoření koalice i šlapanické TOPce a ČSSD. Tyto 2 strany však daly přednost křehké (11 členné) koalici s KDU-ČSL.
  • 🙂 : V zápise výsledků voleb zřejmě písaři uniklo písmenko a naši zastupitelé do Zastupitelstva pronikají nikoliv pod názvem Čisté Šlapanice, ale jako “Čistí Šlapanice”. Na tuto “čistící” funkci se opravdu těšíme a věříme, že nám v ní budou všichni nápomocni.
  • Ve výsledcích se také dozvíme, že jeden ze zvolených zastupitelů (Petr Soldán z TOP09) se vzdal svého mandátu. Lidé, kteří ho zvolili, by si možná zasloužili vědět, proč se svého mandátu vzdává.

Komentáře jsou uzavřeny.